Kuś pięknem zmysłowych ust
Wpisany przez S.Z.   
poniedziałek, 06 marca 2023 21:48

Kuś pięknem zmysłowych ust

Nic tak nie poprawia nastroju kobiety jak możliwość zadbania o siebie. Dzięki zabiegom pielęgnacyjnym odzyskamy swój blask i poczujemy się pięknie. Oprócz aspektu pielęgnacyjnego medycyna estetyczna oferuje nam zabiegi, dzięki którym możemy skorygować i poprawić swój wygląd. Najpopularniejszym zabiegiem jest powiększanie ust kwasem hialuronowym. W jaki sposób wykonywany jest zabieg i jakie są jego efekty?

Odważ się spełnić marzenie o pięknych ustach!

Pełne i zmysłowe usta to marzenie niejednej kobiety, niestety nie wszystkie zostałyśmy nimi obdarzone przez naturę. Jeżeli od dłuższego czasu zastanawiasz się nad wykonaniem zabiegu wypełniania ust, teraz jest idealna pora aby to zrobić. Zabieg jest dobrym rozwiązaniem dla Pań, które chciałyby nadać ustom większej objętości oraz poprawić ich naturalny kształt. Kwas hialuronowy jest świetny w nawilżaniu ust, więc będzie odpowiedni także dla osób, które nie chcą ingerować w ich naturalną wielkość. Obecnie kwas hialuronowy jest najczęściej stosowanym wypełniaczem na świecie.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym – Czy jest bezpieczne?

Kwas hialuronowy jest jednym z najczęściej stosowanych i najskuteczniejszych preparatów w medycynie estetycznej. Występuje w skórze w sposób naturalny – jest jej podstawowym składnikiem, utrzymującym jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Z wiekiem jest go coraz mniej. To dlatego skóra wysusza się, wiotczeje, zmienia się owal twarzy, pojawiają się zmarszczki. Policzki i usta tracą objętość. Z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem preparatów zawierających kwas hialuronowy. W zależności od stopnia usieciowania, kwas hialuronowy, podawany jest celem korekcji zmarszczek i wolumetrii twarzy oraz powiększania ust. W zależności od gęstości, utrzymuje się w organizmie nawet do 24 miesięcy. Ulega całkowitej degradacji. Wstrzyknięty do skóry właściwej nawilży skórę, wypełni zmarszczki. Można w ten sposób modelować usta, nadając im objętości, poprawić kontur twarzy, oraz pobudzić procesy regeneracji skóry.

Maksymalne efekty przy minimalnej ingerencji.

Kwas hialuronowy daje wysokie bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu oraz długotrwałe efekty. Efekty widoczne są zaraz po zabiegu. Po zabiegu mogą wystąpić objawy takie, jak zaczerwienienia, obrzęk, siniaki itp. w obszarach podania preparatu. Zmiany te mają charakter łagodny i krótkotrwały, ustępują zwykle w ciągu 7 dni lub krócej. Zmiany nie są uciążliwe i pozwalają wrócić do codziennej rutyny. Dla maksymalnego bezpieczeństwa w ciągu 24 godzin po zabiegu należy unikać wysiłku fizycznego, nadmiernej ekspozycji na słońce oraz nie powinno się spożywać napojów alkoholowych.
Gdy już zdecydujesz się na zabieg pamiętaj aby wybrać odpowiednią klinikę i profesjonalistę, który przeprowadzi czynność. Klinika medycyny estetycznej Drzazga Clinic proponuje profesjonalne i skuteczne zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego. Bezpieczeństwo i komfort są priorytetami. Co ważne, wykwalifikowany specjalista zadba o rodzaj dobieranego preparatu do gęstości i objętości ust.

Więcej informacji na: https://drzazgaclinic.pl/

/źródło - /

Poprawiony: poniedziałek, 06 marca 2023 21:57