Kąpiel o zapachu żelków
Wpisany przez S.Z.   
czwartek, 23 marca 2023 08:11

Kąpiel o zapachu żelków

Dzieci uwielbiają słodycze i chętnie otaczają się także ich zapachami. Kąpiel o zapachu żelków z pewnością zrobi na nich ogromne wrażenie!

Zwykłe mydło w kostce szczypie w oczy i nie sprawia takiej frajdy podczas kąpieli jak unosząca się, pachnąca piana. Dzięki niej Twoje dziecko nie będzie mogło się doczekać wieczornej kąpieli! Kąpiel o zapachu ulubionych żelków to prawdziwy HIT!

Mydełko 3w1 o zapachu żelków

To łagodny kosmetyk do codziennego mycia ciała i włosów, a więc można je stosować zarówno jako płyn do kąpieli jak i szampon. Delikatnie myje, a także nie wysusza skóry głowy i ciała. Mydełko lekko nawilża i pozostawia skórę gładką i miła w dotyku. Jest łagodne dla oczu, nadaje włosom połysk i ułatwia ich rozczesywanie.

Mydełko 3 w 1 Zawiera delikatne substancje myjące i kondycjonujące włosy. Zostało przebadane dermatologicznie. Kompozycja zapachowa została dobrana z myślą o najbardziej wrażliwej skórze dzieci i sprawia, że mycie żelkowym mydełkiem jest frajdą dla każdego dziecka!

Teraz dostępne jest w nowym, jeszcze bardziej atrakcyjnym opakowaniu.

Pojemność: 250 ml
Sugerowana cena: 17,36 zł

Skarb Matki to seria kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji noworodków, niemowląt i dzieci. Produkowana jest od ponad 60 lat przez polską firmę rodzinną Makarczykowie. Oferuje ponad 25 różnych preparatów. Wprowadzając nowe receptury, firma zawsze przestrzega koncepcji kosmetyku bezpiecznego, prostego, a zarazem skutecznego. Wszystkie receptury są badane klinicznie i dermatologicznie. Kosmetyki mają akceptację i pozytywne oceny Instytutu Matki i Dziecka oraz Centrum Zdrowia Dziecka. Są dostępne w aptekach, sklepach dziecięcych, internetowych oraz na www.skarbmatki.pl 

/źródło - /

Poprawiony: czwartek, 23 marca 2023 08:25