Zapraszamy do - Nowego, ciekawego miejsca dla dzieci na mapie Warszawy
Wpisany przez S.Z.   
czwartek, 13 maja 2021 20:49

Nowe, ciekawe miejsce dla dzieci na mapie Warszawy

Nowe fantastyczne miejsce dla dzieci na mapie Warszawy! Amazing Kids Academy to przestrzeń rozwijania dziecięcych pasji, kreatywnych zajęć, świetniej zabawy, nauki i spotkań z przyjaciółmi.

Dzieciaki mają do wyboru zajęcia artystyczne, taneczne, twórcze, w tym m.in. malarstwo, ceramikę, artystyczne szycie, projektowanie mody, hip-hop, jazz, zumbę, salsę, zajęcia aktorskie, szachy, a wszystko to pod okiem doświadczonych i przemiłych instruktorów. W Amazing Kids Academy odbywać się będą stałe zajęcia pozalekcyjne z ustalonym grafikiem, ale też można przyjść do nas tak po prostu, pośpiewać, potańczyć, nagrać filmiki, zrobić jakąś fajną pracę plastyczną. Mamy do dyspozycji dużą salę z lustrami oraz mnóstwo kredek, farb, kolorowych papierów, tasiemek, nitek i koralików.
Amazing Kids Academy to miejsce, gdzie dzieci mogą przyjść po szkole, przed szkołą, w wakacje, ferie, w weekendy. Tu nauczą się konkretnych umiejętności, ale też spędzą fantastycznie czas z kolegami i koleżankami. Relacje, bycie ze sobą, rozmowy są dla nas bardzo ważne. Zachęcamy do odwiedzenia nas na Wilanowie. Umawiajcie się z przyjaciółmi i czekamy na Was przy Alei Rzeczypospolitej 20 lok. U7, do zobaczenia!

Amazing Kids Academy to miejsce rozwijania dziecięcych zainteresowań i spotkań z przyjaciółmi. W atmosferze przyjaźni, szacunku i wspaniałej zabawy, dzieci poznają muzykę, sztukę, taniec i zdobywają nowe umiejętności. To miejsce nauczania konkretnych umiejętności i rozwijania pasji w formie warsztatowej, przygotowanej przez profesjonalnych i wykwalifikowanych instruktorów.

/źródło - /